O nás

Něco o nás

Naše firma působí na trhu již od roku 1994. Za tu dobu jsme zrealizovali spoustu úspěšných zakázek a máme mnoho spokojených zákazníků, kteří naše služby opakovaně využívají . Naši prodejnu a výrobnu naleznete ve Velké Hleďsebi - v západních Čechách v krásném lázeňském prostředí, nedaleko města Mariánské Lázně. Můžete se u nás podívat na ukázky z našich výrobků, vše si důkladně osahat a udělat si tak přesnější představu.

Naše služby

Vyrábíme nábytek a další dřevěné výrobky přesně na míru. Přijedeme, místnost zaměříme a společně s vámi vymyslíme a dohodneme, jak bude budoucí nábytek vypadat. Můžete si vybrat z různých materiálů v našich vzornících. Naším nejčastěji používaným materiálem je masív z českých lesů, ale jsme schopni vyrobit nábytek i z lamino desky, stříkaný vysoký lesk či mat, dýhy. Často se hodí také exotické dřeviny jako je teak, mahagon či americký ořech.

Naše priority

Zakázková výroba nábytku nás baví, každý kus je totiž originál, který děláme s plnou koncentrací a s láskou. Na výsledku je to poté vidět. Ať už potřebujete jen jednu postel či komplet vybavit kuchyni, vyjdeme vám maximálně vstříc.

Těšíme se na spolupráci s vámi.